Правила поведінки на уроках

1. Учні зобов’язані приходити до школи за 10-15 хвилин до початку занять.
  2. Заборонено перебувати в класах у верхньому одязі.
  3. Одяг учнів має бути чистим і охайним та відповідати вимогам, викладеним у Статуті школи.
  4. Учні входять до класу за дзвоником. Запізнюватися на уроки без поважних причин заборонено.
  5. Під час уроку не можна створювати галас, без дозволу підводитись, відвертати увагу інших учнів від уроку.
  6. Заборонено виходити з класу без дозволу вчителя.
  7. Урок закінчується тоді, коли вчитель оголосив про це. Тільки після цього учні можуть йти на перерву.
  8. Учні повинні охайно вести щоденник і давати його вчителю без будь-яких заперечень.
  9. Учень повинен дбайливо ставитися до своїх підручників та зошитів.
  10. Учні зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.
  11. Забороняється користуватися мобільним телефонами під час проведення уроків.

Правила поведінки під час перерви

1. Під час перерви учень зобов’язаний прибрати своє робоче місце й підготуватися до наступного уроку.
  2. Під час перерви забороняється:

– бігати сходами, коридорами та в класних приміщеннях;
– штовхатися або грати у м’яча у приміщеннях, не пристосованих для цього;
– сваритися між собою та зі сторонніми людьми, з’ясовувати стосунки за погані слова, битися.

1. У шкільній їдальні учні повинні виконувати вимоги вчителів, працівників їдальні та чергових і дотримуватися черги.
  2. Заборонено перебувати у приміщенні їдальні у верхньому одязі.
  3. Заборонено виносити їжу і напої за межі їдальні.

Правила поведінки учнів у їдальні

1. Під час перебування в їдальні учням слід дотримуватися гарних манер і поводитися пристойно.
  2. Учні повинні шанобливо ставитися до працівників їдальні.
  3. Розмовляти під час їжі треба не голосно, щоб не турбувати тих, хто їсть по сусідству.
  4. Учні дбайливо ставляться до майна шкільної їдальні.
  5. Забороняється приходити в їдальню у верхньому одязі.
  6. Учень зобов’язаний після прийому їжі забрати зі столу посуд.

Загальні правила безпечної поведінки для учнів

1. Учень приходить у школу за 15 хвилин до початку занять; чистий, охайний, знімає в роздягальні верхній одяг, займає робоче місце і готує все необхідне до уроку.
  2. Учень зобов’язаний вчасно виконувати домашнє завдання.
  3. На першу вимогу вчителя варто пред’являти щоденник.
  4. Щодня вести запис домашнього завдання в щоденнику.
  5. Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, посібники, письмові приладдя.
  6. Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою й використовувати будь-яким способом зброю (у тому числі ножі), вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої. сигарети, наркотики, інші одурманюючі речовини й отрути.
  7. Паління на території школи заборонене.
  8. Не дозволяється жувати жувальну гумку, користуватися плеєрами й засобами мобільного зв’язку на уроках.
  9. Забороняється вживати непристойні слова та жести.
  10. Учні школи повинні поважати працівників школи та один одного.
  11. Фізична конфронтація, залякування й знущання, спроби приниження особистості, дискримінація по національній або расовій ознаці є неприпустимими формами поводження. Школа категорично засуджує подібне.
  12. Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до своєму, так і до чужого майна, дотримують чистоти й порядок на території школи. У випадку заподіяння збитку майну школи батьки (законні представники) зобов’язані відшкодувати його.
  13. Всі учні приймають участі в заходах щодо благоустрою школи й шкільної території, у міру своїх фізичних можливостей.
  14. Учнем варто поважати право власності. Книги, куртки та інші особисті речі, що перебувають у школі, належать їхнім власникам.
  15. До учнів, що присвоїли чужі речі, можуть прийматися дисциплінарні міри, аж до карного покарання.
  16. Учнем, що знайшов загублені або забуті, на їхню думку, речі, пропонується здати їхньому черговому адміністраторові або вчителеві.
  17. Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри йти зі школи у визначений час. Вийти зі школи можна, пред’явивши записку від учителя або медичного працівника черговому охоронцеві.
  18. У випадку пропуску занять, учень повинен пред’явити класному керівникові довідку або записку від батьків (осіб їх що заміщають) про причину відсутності на заняттях.