Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти:

• заява про зарахування від одного з батьків чи осіб, які їх замінюють;
  • особова справа (крім дітей, які вступають до першого класу);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  • копія картки профілактичних щеплень форма 063/0;
  • оригінал відповідного документа про освіту для учнів 10-11 класів.

Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця.

Детальніше з Порядком можна ознайомитися за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18#Text.

Додаткові освітні послуги в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11

У 2021-2022 навчальному році школа проводить курси раннього розвитку для дітей 5-ти річного віку, які планують в наступному році йти в перший клас.

Калькуляція надання додаткових освітніх послуг прораховується при зарахуванні дітей.

Умови для дітей з особливими потребами