Модель ООН – 2020
![](https://www.school11.ck.ua/wp-content/uploads/2020/02/3.jpg)
25 січня відбулась одна з найважливіших та найцікавіших подій міста – ділова гра “Модель ООН – 2020”.
Цього року ми представляли Північну Македонію. Склад нашої делегації: Ночовкін Артем (11-А), Новікова Марія (11-А), Тюкалов Ніколай (10-А), Шевченко Анна (10-А), Ткаченко Віктор (9-А). Також Хорошавіна Надія (11-А) виступала в ролі преси. Після ділової частини заходу традиційно відбувся дипломатичний бал. Із задоволенням танцювали Кравченко Нікіта, Шевченко Анна, Юхимович Богдан. Ткаченко Віктор.